. He was beautiful; naked and warm, his knees hugging Ianto's hips, one hand resting on Ianto's stomach, the other
. raised to his mouth, rubbing absently. (A Matter of Time by Demotu)

Červenec 2012

Co Doktor nechce vědět

19. července 2012 v 14:42 | Anne |  Drabbles
Fandom: Doctor Who, Viktoriáni
Varování: HARKNESS!

O psaní a nemocném oku

19. července 2012 v 14:17 | Anne |  Denní věštec

Do středy jsem využívala posledních možností být u koní, jelikož ve středu mě čekala operace oka a po ní se ke koním nepodívám asi čtrnáct dní…

Nebála jsem se toho moc. Ono na tom oku už moc zvrtat nejde, protože na něj tak jak tak moc nevidím. Byla to však záležitost velmi nepříjemná. Nejdřív mi oko znecitlivili kapkami, pak mi do něj kapali další dva druhy kapek, ozařovali a to je pro něj skoro smrt. Včera mě to šíleně bolelo, řezalo jako bych měla špatně nasazenou čočku. Vydržím hodně, ale tentokrát jsem se dopovala prášky od bolesti. Také jsem měla na včerejšek zakázané čtení a sledování televize, tudíž jsem byla bez knihy, povídek a Doctora, začala jsem teda psát, už taky bylo načase. Mám nahozených pár námětů na povídky a jako vedlejší efekt vzniklo drabble. Bylo by toho víc, kdyby mě od přemýšlení neodváděla ta zatracená bolest. Dneska už je to mnohem lepší. Od rána jsem bez prášku, bez slunečních brýlí a hlavně můžu číst!

Zkazky z prázdnin

11. července 2012 v 17:22 | Anne |  Denní věštec

Je dvanáctý den prázdnin a já jsem stihla přečíst jen čtyři krátké knihy (do dvou set stran).

Stále jsem nezačala nic psát.

Les

11. července 2012 v 16:16 | Anne |  moje obrázky
Námět je už dost starý (tuším někdy v březnu), realizace taky, ale doteď jsem to měla stále přilepné na desce a pořád jsem uvažovala jestli to je hotové nebo není. Dnes jsem se rozhodla, že je.
V mé představě to měl být velký tvor v lese, kterého tam téměř nepůjde najít.

Figurální kresba

3. července 2012 v 14:16 | Anne |  moje obrázky
Další várka a někdy možná ještě něco bude.

Tři dny prázdnin

1. července 2012 v 21:37 | Anne |  Denní věštec

V pátek už jsem si šla konečně jen pro vysvědčení. Skříňku jsem vyklidila do čtvrtku, takže všechny věci už byly doma. Modlila jsem se, abych neměla pětku z občanky a dostala jsem dvojku (jak jsem k ní přišla, nechápu) a rodiče byli snad poprvé spokojeni (taky jsem měla většinu předmětů lepších nebo aspoň stejné). Mám učebnici češtiny do čtvrťáku. Jakkoli to tento rok příliš slavné nebylo, tak to na příští rok vypadá výborně, už je náležitě očetlá a oslintaná (po učebnicích se neslintá, ano, ale když ono to nešlo). Pak jsem byla asi naposled před zářím v sekáči (mám novou sukni (řekla jsem si, že taky můžu mít romantické chvilky, chybí už mi jen slamák)). A pak jsem si ještě koupila šaty a baleríny (ano, pokračuju na romantické rovině a je mi to jedno, je léto a prázdniny). Návštěva knihovny. Domů jsem brala mnoho knížek. Já tam nemůžu chodit! Půjčila jsem si další dvě sbírky Watsonových povídek, z nichž jsem některé nečetla, a Prázdný dům tam opět není. Pořád mi uniká. Poté jsem si byla koupit čaje. Nemohu si kupovat čaje! Chtěla jsem jeden konkrétní zelený, který mi došel a bez kterého bych v létě nepřežila, černý a ovocný. Výsledkem jsou dva zelené čaje, dva černé, jeden ovocný a jedna káva. Takže mám doma už šest druhů zelených čajů! Ale celé prázdniny si nemusím jít dokupovat.