. He was beautiful; naked and warm, his knees hugging Ianto's hips, one hand resting on Ianto's stomach, the other
. raised to his mouth, rubbing absently. (A Matter of Time by Demotu)

Březen 2012

Maska

28. března 2012 v 21:23 | Anne |  moje keramika
Letošní pololetní téma bylo, namísto tradičního reliéfu, maska. Jediné omezení byla velikost, aby se vešla do pece. Od začátku jsem inspirovala zvířaty a než jsem se dopracovala ke konečnému návrhu, se kterým bych byla spokojená, prošla jsem si zoufalými stavy až depresemi a dokonce se mi o tom úkolu i zdálo. Výsledná maska vychází z typické kresby vlčí hlavy.

Vydařila se i glazura. V nejtmavějších místech je modrá, přes ni červená a štětcem jsem domalovávala žlutou, červenou a jednu efektní červenou a dopadlo to tak, že to opravdu působí jako malba, dokonce tam nějaké glazury zreagovaly a vznikla levandulově fialová.


Snídaně na Plutu

25. března 2012 v 21:00 | Anne |  Filmy

Podívala jsem se do složky s filmy a na nic z toho výběru jsem neměla náladu, podívala jsem se do seznamu filmů, jež chci vidět a vybírala jsem něco s gay tématikou. Vybrala jsem si Snídani na Plutu - líbí se mi ten název (Pluto byla mou nejoblíbenější planetou -nejmenší, úplně na konci (nebo na začátku), pokrytá ledem a má hezké jméno, a pak ji vyškrtli). Poslední dobou mám taky úchylku na vše anglické víc, než je hodno. A sedmdesátá léta mě taky přitahují.Mám nový účes

23. března 2012 v 18:08 | Anne |  moje obrázky
Pro vás informace zcela nevýznamná, ale já už nemám potřebu cpát vlasy stále do drdolu, protože mě dlouhé vůasy už neskutečně nudily a nemám ráda symetričnost... A díky úkolz do kresby mám i dva autoportréty už s novým účesem. Avšak opravdu se nekreslím proto, že bych z toho měla nějaké potěšení, ale prostě jsem nesehnala model. I když má to pár výhod - když to zkazím, tak zkazím jen sebe a nikdo mi nemůže nadávat a druhá výhoda je, že vždycky kreslíte sebe, tak se nemusím snažit jít přes to.

Už to číhá za rohem

18. března 2012 v 20:04 | Anne |  Denní věštec
Blíží se to. Těšíte se? Bojíte se? Jste nedočkaví!? Odpočítáváte dny? Sepisujete seznam fandomů? Píšete rozehřívací drabble? Rozvažujete zda do toho jít (poprvé nebo znova)? Připravte se šílená jízda brzo začne! Za chvílí tady bude DUBEN a duben je měsícem drabble!

(klik na obrázek)

Seriály a hlavně seriály

18. března 2012 v 16:36 | Anne |  Filmy

Od doby, co jsem sledovala Doctora who mám problém vypořádat se s časem. Spoustu ho spolkne škola, ale navíc mám nějakou seriálovou mánii. A pak ještě klasika knížky a povídky.