. He was beautiful; naked and warm, his knees hugging Ianto's hips, one hand resting on Ianto's stomach, the other
. raised to his mouth, rubbing absently. (A Matter of Time by Demotu)

Říjen 2011

Relikvie smrti

15. října 2011 v 18:44 | Anne |  Filmy

Včera jsem byla v kině na posledním dílu HP. Už to byla třetí Potterovka, na níž jsem šla naprosto bez jakéhokoli očekávání, a přidal se k tomu pocit - je mi úplně jedno, co to bude.

Teprve dnes mi došlo, že to byl přesně ten okamžik, kterého jsem se po vydání sedmého dílu tak strašně bála - tohle bude znamenat konec. A teď si říkám: "A co." HP bude i nadále pokračovat v povídkách, ale už jsou fandomy, které mě lákají víc (ale když je dobrý nebo dobře napsaný pár, tak si dám říct). A navíc jsou dobré povídky, které jsem nečetla (asi to bude tím, že většina je jich v angličtině). Ale tohle jsem rozebírat nechtěla…

SPOILERY

Anne by se měla vzpamatovat

11. října 2011 v 21:58 | Anne |  Denní věštecJeště si neuvědomila, že už je dva měsíce škola……a že vzdychání pro Sherlocka (a herce, co jej ztvárnil v seriálu) není adekvátní.…a že chuť na cigaretu/doutník/dýmku by neměla mít proto, že kouří Sherlock, John (Watson), Arthur Rimbaud, Spike (Cowboy Bebop).…a že i když nasadí vražednější čtecí tempo, nikdy nepřečte všechny knihy, co by ji zajímaly, a které by se daly velice dobře využít jako fandomy.…a že by neměla číst rychle povídky, neboť jí došly všechny nově poznané a tudíž zajímavé fandomy.…a že vracet se k HP a nadávat na neustále opakující se páry nemá smysl (to bylo naposled, co četla Harry/Severus).…a že má nejdříve číst v jakém je povídka jazyce, než se začne roztékat nad představou Charlieho a Siriuse (spolu).…a že číst velice zdařilou RPS je neuvážené (jak je potom velice uvěřitelném může vidět jinak).Ale ví, že stáhnout si spontánně film (i když jich má v příslušné složce sedm) je úžasné a navíc, bez očekávání a bez útěku kvůli varování romantika, které je sděleno na ČSFD , a to jen díky nerecenziAle mohla by vědět, že sosat některé scény každý den znova je neúnosné.