. He was beautiful; naked and warm, his knees hugging Ianto's hips, one hand resting on Ianto's stomach, the other
. raised to his mouth, rubbing absently. (A Matter of Time by Demotu)

Září 2011

Šavlozobý ostřinoh

25. září 2011 v 17:53 | Anne |  moje obrázky
Miluji školu! Za dcelé prázdniny jsem neudělala nic, neb jsem člověk líný, ale když mám spousty úkolů, tak to jde! Před týdnem jsem začala s návrhy na "kouzelného tvora" do soutěže. V sobotu jsem si napnula papíry a asi od desíti až do večera jsem dělala venku rovnou dvě realizace.


Nuda

10. září 2011 v 21:28 | Anne |  Denní věštec
Anne se nudí. Vlastně nenudí, Anne jen nemůže nic dělat. Otevřela už dvě knížky a myslela při nich stále jen na to, kdy konečně budou titulky k poslednímu dílu čtvrté série Torchwoodu. Mají být dnes večer a ještě stále nic...

Krom stránek titulky.com oxiduje na ČSFD. V zajímavostech u Sherlocka jsem našla, že stránky Sherlocka Holmese a blog Johna Watsona opravdu existují! Thescienceofdeduction.co.uk mají dobrý design a na Johnově blogu jsou skvělé komentáře...

John (reaguje na Sherlockův komentář): Stejně, proč mi píšeš na můj blog, když sedíš v přízemí?
Sherlock: JÁ. SE. NUDÍM. A přemýšlím, jakou teplotu potřebuji k vyhození svých plechovek piva do povětří...
John: OK OK, jdu dolů.

Plenér

10. září 2011 v 10:59 | Anne |  moje obrázky
Pondělí - skici, rozkreslení

Ajajajaj

10. září 2011 v 10:28 | Anne

To byl tedy plenér! Zkusím ho vystihnout.


Ajajajaj ajajajajajaj ajajajajajajajajajajajajajajajaj.

Ajajaj ajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajaj!

Ajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajaj…Hm, zkusím to konkrétněji… To je blbý… Ostra de, čus- Per to do křaku. Řepa, ticho!Tak to bylo nekonkrétní pro ty, kteří neznají fakta. Hm, tak vám napíšu o snu, o němž z jistých důvodů (na něž jistě přijdete) neví nikdo ze "zasvěcených". Kopec, pod ním se vine cesta. Na cestě sedím já a jeden (pro teď druhák) nazvu ho tady třeba Mrkev. Sedíme asi tři metry od sebe, na kolenou složky v rukou tužky a kreslíme ovce pasoucí se na stráni. Chce se mi spát, pořád se mi zavírají oči. Chtěla bych už jít, ale nemůžu Mrkev nechat samotného - musíme kreslit alespoň ve dvou. Na papíře mám tři ovce, kreslím přístřešek. Nutím oči, aby se dívaly na kreslený objekt. Za chvilku už to nedokážu, kreslím poslepu. Mrkev mi říká, ať nespím. Odpovídám mu, že kreslím.

A to je celé. Probrala jsem se tak, že jsem se ze všech sil snažila otevřít oči.

A "plenérová hymna":


Ach jo, vlastně ach ne

2. září 2011 v 17:04 | Anne |  Denní věštec

Taky vám přijde, že všichni v posledních dnech mluvili a psali o škole? A co teprve teď po těch dvou dnech... Mě rozhodně husí kůže z ončících prázdnin nenaskakovala, docela se mi už stýskalo po tom zápřahu, protože když mám moc volna, přemýšlí o blbostech a nic neudělám.