. He was beautiful; naked and warm, his knees hugging Ianto's hips, one hand resting on Ianto's stomach, the other
. raised to his mouth, rubbing absently. (A Matter of Time by Demotu)

Květen 2010

Ihned to schovej!

29. května 2010 v 15:38 | Anne |  Drabbles
Opožděně na téma mobil..

Postavy: Fred a George Weasleyovi, Harry Potter, mobil
Jo a mírně AU (nedrží se předlohy).


Praha po deseti letech

29. května 2010 v 15:26 | Anne |  Odpad
Před dvěma týdny v sobotu jsem byla v Praze. Nepodobala se vůbec té, kterou jsem zažila jako prvňáček... Každopádně mi to stačilo, ovšem příští týden v sobotu jedu zas :)

Nemám ráda hodně lidí a jsem pro svět bez aut = Praha není pro mne.

Ale zase je to takové tajemné město. Alchymie, záhady... Na co jsem se hlavně těšila byl Karlův most, jenže ten se opravuje :(

Zklamání jsem zažila i v tom, jak se rozmáhájí cizí jazyky. Český ekvivalent je k vidění třeba až na čtvrtém místě! Ale nic proti turistům (hlavně Japonci :))

No už nenadávám na to odporně velké město, jménem Ostrava.


To je droga!

28. května 2010 v 14:28 | Anne |  Drabbles
Nějak se mi to začíná zamlouvat... I na minulé témajsem dostala nápad, ale až tento týden, ale možná to někdy sepíšu. Tohle sice není z droga, jak jsem se dozvěděla na nedávné přednášce o drogách, ale často se mezi ně počítá.

A víte co? tentokrát bez slashe! To je div!

Hemzy

26. května 2010 v 20:59 | Anne |  Denní věštec
Můj brácha se jmenuje David a já si teprve dnes při čtení povídky uvědomila, že je to krásné jméno.

Škola = stres, tak tuhle rovnici jsem se stihla za těch deset let naučit. Na střední obzvlášť... Klauzury, do toho čtenářský deník, pak závěrečné písemky po maturitách.

Doufám že se máte lépe než já...

Drahý B.J.

20. května 2010 v 19:35 | Anne |  Jednorázovky
Ty předchozí byly pár měsíců staré, tohle je novota. Asi přibírám nové fandomy :) Ještě by se mi líbila Narnie a Eragon...

MASH
slash
Pár: Hawkeye Pierce (nevím zda jsem ho vystihla), B.J. Hunnicutt
Omezení: oficiálně +15, ale dala bych +12


Jen ať to sype!

19. května 2010 v 22:10 | Anne |  Jednorázovky
Volná hodina ve fyzice... Číst se mi nechtělo, psát ano, ale nevěděla jsem co. Začala jsem sloku z Landovy Jen ať to sype! Pak už to šl samo

žánr: slash, songfic
postavy: James/Sirius (není to tak dávno co jsem si říkala, že ti dva k sobě nejdou)
omezení: +15

Jak dlouho, než zcvoknu?

16. května 2010 v 8:49 | Anne |  Odpad
Sice mám podezření, že se již stalo... Ve čtvrtek jsem našla soundtrack k MASHi (Suicide is painless) a od té doby si ho pouštím pořád dokola, až na sobotu to asi jen pětkrát... Je to pomalá nezáživná nuda - pro někoho, ale já MASH miluju. Poslední dobou se na nic jiného v televizi nedívám, z čehož vyplývá, že u ní sedím jen o víkendu kolem devíti hodin.

Text mimo téma: je krásné se nedívat na tu bednu, pak zažijete tolik překvapení! Co zas mají Poláci za problém - otázka pro taťku- aha zabil se jim prezident, no smutné... Cože ono se nelítá? Že by málo cestujících? -otázka, když se mamka s taťkou o něčem takovém zmínili- vybuchla sopka? ach tak... To se stane, když se mi noviny dostanou do ruky ani ne jednou za týden a na netu takové novinky nesleduju.
  A co třeba k písničce... No už jsem zmiňovala pomalost něco ve stylu Beatles, ale má to pěkný text - aspoň překladač to říkal. Ale na to, že hraje téměř nostop, pořád neznám slova, kámen úrazu aglickýh textů.


Potřeba vypsání se

10. května 2010 v 20:36 | Anne |  Denní věštec
Dlouho jsem nenapsala nic, o tom co se kolem mne děje (ne že by to bylo zajímavé, ale si potřebuju psaním ulevit)..

V sobotu jsem zažila skvělou službu u koní, jenže již v noci mi bylo připomenuto, že jsem poslední, kdo doma nebyl nemocný.. Neděli jsem trávila v posteli zabalená v dece a přikryta peřinou. Po ruce mi byl kapesník, hrnek s čajem a brouzdala jsem po netu a četla povídky, abych zapomněla na to, jak mi je mizerně. Dnes jsem nešla do školy, ale zítra musím - mám rozdělanou závěrečnou práci z hlíny, a kdyby mi to uschlo, tak bušení hlavou o zeď nepomůže.

Do čvrtku mám mít napsanou slohovku na téma: upravená pohádka. ČervenáKarkulka je vážně neoruginální, ale zase jsem na ni nic nečetla, bohužel si ji vybrala půlka třídy... Vypravování, tudíž žádné pocity, přílišné popisy. Achjo. Smutné je, že je to tragické (směšnost jsem si vyčerpala ve dvou nedávně uveřejněných povídkách). A taky jsem nemožná z vlka je vkodlak, a co si namlouvat, je to prostě Rem. Karkulka, i když roztomilé děvčátko v červeném kabátku stejně je to Siri, i když ne zvěromág, ale rovnou vlkodlak, vždyť to není daleko od psa, no je... Takže zase i můj oblíbený žánr na s, nevadí...

Kdo statečný dočetl až sem? Nehlaste se všichni.

Vzduch a oheň

9. května 2010 v 15:03 | Anne |  Drabbles
Tanec je inspirativní téma, i moře bylo, ale nechtělo se mi nic psát...

Varování: femslash +12
Pár: Ginny/Fleur