. He was beautiful; naked and warm, his knees hugging Ianto's hips, one hand resting on Ianto's stomach, the other
. raised to his mouth, rubbing absently. (A Matter of Time by Demotu)

Červen 2009

Zklamaná

23. června 2009 v 13:16 | Anne |  Denní věštec
Jedna učitelka nám slíbila, že nám v rodince řekne co si o nás myslí. Popravdě. Těšila jsem se a ona oznámila, že nic říkat nebude, protože by to většinu ranilo. Prý o nás hodně přemýšlela, ale nechce být jako my, ti kteří vše kritizují. (To mě na ní taky štve, vždycky řekne všichni! Já si to nechávám pro sebe...) Doufala jsem, že některým opravdu řekne jací jsou. Je pravda, že začala tak obecně o nás mluvit a strefovala se přímo do něterých, ale všechno to byli ti co na sebe vždy strhnou pozornost. Docela mě zajímalo co si myslí o mě, jestli mě trochu poznala... Vím tolik co předtím :(

Jen takový dodatek, prostě si musím postěžovat. Mamka mě šmíruje... To je horší než ve škole, kde nám zakazují navštěvovat pro nás nevhodné stránky. Stejně mě nikdo nikdy neodhalil, když to tam jen tak zběžně prohlížejí (všimnou si maximálně nějakého puštěného porna.). Jenže mamka si všimla, že nějak podezřele hodně čtu... No jo Blanch má ty povídky neuvěřitelně dlouhé. Snaží se to číst, chtěla vědět jestli je to nějaké nevhodné pro mladistvé (výstižnější větu jsem od ní ještě neslyšela.), má také podezření že je to fan fiction, i když tenhle pojem asi nikdy neslyšela.

Podezřele dobře naladěna

21. června 2009 v 13:25 | Anne |  Denní věštec
A víte proč??? Na HP se ještě tak docela nezapomělo... Včera bylo vyhlášeno dvanáct nej knížek. A jsem moc ráda, že se Harry Potter taky dostal, co mě ale zase tak moc nepotěšilo je, že dost lidí hlasovalo pro Stmívání :( Do konce září je možnost hlasovat pro nej knížku z těch dvanácti. Hlasování můžete ovlivnit tady. Jsem na těch knížkách závislá, doslova. Docela často se mi stává, že nějakou knížku nemůžu dočíst, protože si potřebuju znova přečíst nějaký díl :)

Medvěd

20. června 2009 v 13:49 | Anne |  moje obrázky
Keslené podle fotky, když jsem ji viděla poprvé připadalo mi jako by se na mě dívala moje Bellinka. Takový ten pohodářský a přátelský výraz.


Koně

20. června 2009 v 13:46 | Anne |  moje obrázky
Koně kreslení tak různě ve škole

Wavelský drak

20. června 2009 v 13:41 | Anne |  moje obrázky
Tiskárna už je zapojena a to znamená, že můžu skenovat... Jako první sem dám kresby podle sošky dráčka, kterého jsem si přivezla z Krakowa z Polska.

O všem, ale o ničem

18. června 2009 v 15:14 | Anne |  Denní věštec
Známky už jsou uzavřené. Celkem vím co z čeho vychází. Zítra mi akorát oznámí co mi dá z něminy a z těláku se nechám překvapit. Každopádně čekám dvojku, co jiného taky, když jsme celý rok hráli volejbal. Všichni dělají bordel, čumíme se na filmy, občas zajdem na kompy (už se ani nevypínají :)) Protě tradice a taková další zábava jménem izolepa. Oblepené je s ní všechno jen na uučebnicích končí velmi sporadicky. A já si připadám jako bych tam vůbec nebyla. Pozoruju to vše z dálky a názor si nechávám pro sebe. Vlastně už jsem se se všema rozloučila minulý rok... Teď už to nejsou ti spolužáci, které jsem znala. Změnili se protože chtěli udělat z života peklo nové třídní. To se povedlo - stydí se za nás, ale oni se změnili a to k horšímu. Nevím jestli půjdu na rozlučák. Vhodnější název by byl chlastačka. Měli jsme mít chatku. Jeden spolužák to domluvil, ale zakázal chlast... Je tu však něco co mě štve. Karol je v Řecku, a tak vše spadá na mě. Hlavně se postatat o tablo. Mám ovšem pocit, že už to nemá cenu, zůstalo tam jen pár fotek ostatní jsou rozebrané, protože nesouhlasí s tím aby tam byly.

Armáda

14. června 2009 v 18:51 | Anne |  Drabbles
Nápad už je hodně starý, napadl mě kdysi při literatuře, když jsme četli jakýsi článek právě s tímhle tématem (nechte se překvapit). Ještě pře chvilkou by mě ani v nejmenším nenapadlo, že ten nápad zrealizuju.


Překonala jsem ho

13. června 2009 v 15:26 | Anne |  Denní věštec
V předešém článku jsem vám toho chtěla sdělit víc, ale bohužel mě mamka odvolala na pomoc s vařením oběda a mi se ho nechtělo ukládat. Včera byl pro mě skvělý den - překonala jsem svůj strach. Po hodně dlouhé době jsem se odvážila cválat po celém obvodu jízdárny! Ten strach vé mě sídlil od doby co jsem systematicky z jednoho koně padala. Ale celkem jsem nechápu čeho jsem se tak bála, protože předtím jsem si vždy tu rychlost užívala.

A ještě se s vámi chci dopředu rozloučit... Včera jsem si nad sebou podepsala ortel. Do očí jsem řekla učiteli, že mi na známce z dějáku vůbec nezáleží, že se prostě nebudu učit o nějaké válce a komunismu, takže mi dá trojku. Chápete moje první trojka! Maminka mě zabije. Už to slyším: Já jsem nikdy neměla na základce trojku. Ale nevím jestli to zůstane u jedné... Teoreticky můžu ještě dostat z chemie a něminy.

Vévodkyně

13. června 2009 v 11:08 | Anne |  Denní věštec
Ano včera jsem na ní byla v kině. Je to dobrý film a hlavně smutný, miluju smutné filmy. Mají složitý děj, nad kterým se dá přemýšlet. Ale vlastně to co bylo pro mě rozhodující, byl fakt, že tam hraje Ralph Fiennes, který stvárnil v Harrym Potterovi Voldemorta. Byl mu neskutečně podobný. Ať vzhledově, tak i povahově. Neschopný projevit své city nikomu jinému než svým psům. Tolik se to podobalo Voldymu mazlící se s Naginim :) Ale ta podoba mě docela zarazila ani ten nos mi tam nijak nevadil :D Jeho podobu v HP mám dokonale nastudovanou, jelikož mi plakát s ním visí nad postelí. Vidím ho, když usínám, a i když se probudím. Není tam však proto, že y byl mou nej postavou, ale ještě s dalšíma dvěma, protože právě ty přišly spolu s filmem.

Tanec mezi vejci

10. června 2009 v 14:19 | Anne |  Odpad
To mi včera pustil brácha a já to sem prostě musím dát. Milovníci Paroubka: raději se na to nekoukejte!


To se může stát jen mně

9. června 2009 v 15:19 | Anne |  Denní věštec
Dnešek měl být pohodovým dnem... Z první hodiny jsme měli mít pouze patnáct minut, ale to mu nezabránilo aby jsme si nenapsali prověrku. Státy Evropy a jejich hlavní města, ten ***** tam vždy dá ty nejmenší a nejméně známější státy. To bych ještě přežila (i tu známku z toho), ale měli jsme odevzdávat sešity a já ho jak na potvoru zapoměla. Celý rok ho mám a teď prostě zkrat. On mi ještě nadal do lajdáků, a že ho musím ještě dneska přinést, takž jsem oželela oběd a šla pro něj domů. To je ten největší idiot na světě, zítra by to prostě být nemohlo. A dybyste ještě viděli ten úsměv s jakým vyjmenovál komu všemu dal pětku a kolik jich bude muset dát za každý chybějící zápis... No coment.

Snůška pocitů

7. června 2009 v 15:42 | Anne |  Denní věštec
Dneska jsem byla po dlouhé době v kostele. Můj bratránek měl první svaté přijímání. Nesouhlasím s tím... Vždyť jsou to ještě děcka a dají se velmi dobře ovlivnit! Vzpomínám si jak já jsem byla na jeho místě... Bylo mi tehdy pouhých deset a vzpouzela jsem se jen trochu, spíš by se dalo říct bála. Kdybych se ale teď mohla rozhodnout, tak bych tam rozhodně nešla. Nejsem pro žádné vnucování víry, kdo věří tak ať věří. Já mu to neberu. Ale přijde mi blbé aby tu víru vnucovali i ostatním. Donedávna jsme museli chodit do kostela. Když jsme měli něco proti, tak jsme dostali. Když jsme nevěděli co tam kdo říkal, tak to bylo na zaracha. Když jsme dělali kraviny (ať už to byl třeba jen nevinný úsměv), následoval výprask. Jestli tohle znamená vychování k víře, tak nevím.

Teď už mám i argument proč nevěřím. Proč taky... V toho krutého boha? Jistě jste slyšeli o devíti ranách egyptských. Bylo opravdu potřeba zničit celý egypt za to jaký byl faraon? A pak všechny ty nevinné zvířata co trpí, to je dobré? Možná bych se mnohem raději přiklonila k nějaké jiné víře. Třeba egypští bohové, nebo bůh přírody. Nevím už jak se jmenuje, ale uctívá se o sabatu. Lidé mu začali říkat satan. Protože někteří vykonávali s pomocí jeho kouzel zlo. I když je přece na každém, kterou stranu si vybere...

Takže jo, to je asi všechno co bych k tomu chtěla napsat. Jinak mám od včerejška pár barevných pramínků ve vlasech. Měla to být mandarinková k té to má sice daleko, ale líbí se mi.

Helinwa tady psala, že jí přijde ff jako kradení nápadu (mamka mi říkala to samé). Nehodlám však přestat je psát, protože je to celý můj svět. Jinak bych vůbec neměla proč trávit čas u počítače, přišlo by mi to zbytečné. Já ale nikomu z vás nenutím je číst. Nechci aby ti to ovšem přišlo jako nějaké napadení vůči tobě Helinwo.
Jo a cukle jsou boty.

Růžový den

3. června 2009 v 17:11 | Anne |  Drabbles
Dneska jse ve fyzice dopsala nejlepší verzi povídky... Ve fyzice mě to napadlo a taky jsem to dokončila :) Omlouvám se za otřesnou růžovou barvu a za znemožnění Snapea.

žánr: humor