. He was beautiful; naked and warm, his knees hugging Ianto's hips, one hand resting on Ianto's stomach, the other
. raised to his mouth, rubbing absently. (A Matter of Time by Demotu)

Duben 2009

Smutná...

25. dubna 2009 v 19:58 | Anne |  Denní věštec
Jsem smutná, ale to jen díky povídkám, které jsem právě četla, ale vlastně nejen proto... Chybí mi Miiny povídky. Včera jsem si přečetla jedny z mých nejoblíbenějších a zároveň, ty které jsem přečetla nejdřív, a které započaly závislost.

Jenže v tomhle světě jsem jenom napůl. Jsem opět zahalena pískem pod rozžaveným sluncem a o několik tisíciletí zpět. Opět v Egyptě, ale já se zase vrátím. No, i když mám takový pocit, že ten autor má rád jen sám sebe a Egypt ten je mu někde, ale i přesto že hyzdí jména, některých lidí, je lepší než ten, který používal pro jedno město tři názvy (Egyptský, Řecký a dnešní).

A víte co?

20. dubna 2009 v 20:21 | Anne |  Denní věštec
Vlastně nic. Nemám co přidávat, jelikož můj život je velmi nudný. Žádné obrázky vám sem taky nemohu hodit, protože nějaký chytrolín odpojil tiskárnu úplně, takže nemůžu ani skenovat, když už jsem nemohla dlouhou dobu nic tisknout (jelikož u nás je problém ji už asi půl roku dát do spravky). A povídky taky nemám (teda mám, ale v hlavě), to proto že jsem moc líná.

A vypisovat tady nedokonalosti blogu na to taky nemám nervy. Bych se upsala.

Ale je tu vlastně takovýá drobnost, kterou bych vám chtěla sdělit. Jistě jste si všimli, že probíhá anketa o nej knihu a je možnost hlasovat i pro Harryho Pottra. Včera bylo ukončeno jakési první kolo, a pak by mělo bát další, které nevím kdy má začít, bo t stránky jsou na mě moc nepřehledné. Tak můžete hlasovat tady: knihasrdce.cz

A ještě něco: se Stmíváním už jděte někam. Až budu mít někdy cestu do Anglie, tak ji spojím s atentátem na Pattisona, aneb co je moc to je moc.

Konečně doma!!!

7. dubna 2009 v 16:03 | Anne |  Denní věštec
Od středy jsem tu nebyla a od čtvrtka internet nešel vůbec. Včera se na to někdo přišel podívat, ale nic nespravil, dneska tu taky někdo přijel a už to fakčí. Dneska jsem přišla domů mamka pryč a taky jsem se jen tak podívala jestli náhodou nejde... Týjo, řekla jsem si on jde. Co se děje?
Chtěla jsem vám toho tolik napsat, ale teď už se mi nechce... To že už je tu konečně jaro už asi víte :) jenom asi netušíte, že už jsem chodila bosky... Dneskajsou třídní schůzky, jenže tatínek napsal něco v tom smyslu, že se mu tam nechce :) Dozvěděl by se na mě spousty věcí (stejně se je dozví :) Moje krásné známky uvidí v žákajdě (někdy možná) a to co jsme předvedli v kině, když jsme se byli podívat na divadlo "Rychlé šípy" k tomu bych jen dodala: co byste čekali od deváťáků, když tam vystupuje pět kluků, kteří už tak vypadali jak teplí.
A taky mám dotaz jestli mi někdo nechce napsat omluvenku na první dvě hodiny... V jedné píšem z ajiny a tu druhou čvrtletka z matiky... vražedná kombinace, takže pokud to přežiju, tak tu snad budu i zítra.