. He was beautiful; naked and warm, his knees hugging Ianto's hips, one hand resting on Ianto's stomach, the other
. raised to his mouth, rubbing absently. (A Matter of Time by Demotu)

Zdání klame

11. března 2009 v 20:19 | Anne |  Jednorázovky
Postavy: Ron, ?
Kategorie: slash
Omezení: 12+
Za skvělý betaread vděčím elesse.,,Já už nemůžu dál! Nevím jak dál... Nikdo o mne nestojí," hlas pronikal do noci, nezdálo se, že by ho někdo poslouchal, snad jen měsíc svítící na noční obloze. Nebo někdo stál v té nepropustné tmě?
Vlasy mu smáčely ledové kapky, nevnímal je, nevadily mu, naopak nerušeně pokračoval dál. ,,Rodina se ke mě obrátila zády. Od té doby co rodiče zemřeli nemám nikoho. Ostatní sourozenci se starají sami o sebe, nestýkáme se. Ani můj nejlepší kamarád Harry, tedy spíš bývalý kamarád, jak dlouho už jsem ho jenom neviděl? Ginny nasliboval modré z nebe, a pak se vytratil z povrchu zemského. Je spousta dohadů, kde by mohl být... Zdrhnul snad před Voldemortem?" déšť se mísil se slzami stékající mu po tváři.
,,A Hermiona, kde té je konec? Tohle vím , ale raději bych to nevěděl. Odjela do Bulharska za tím svým Viktorem," znechuceně se zatvářil, když na to pomyslel. Jak by ho to taky mělo těšit? ,,Miloval jsem ji, i když jsem jí to nedokázal říct ani jinak naznačit. Teď už je pozdě... Promarnil jsem poslední šanci. Možná jsem ji ale ztratil už ve čtvrtém ročníku, když se seznámila s Krumem. I tehdy už bylo asi pozdě..." zahleděl se do tmy pod sebou. ,,Zůstal jsem sám." zatvářil se jako by nad sebou právě vyřkl ten krutý ortel, kterého se obával.
Lekl se, když se mu něco chlupatého otřelo o ruku. Vzpomněl si při tom na obrovského pavouka, v kterého George přeměnil jeho plyšového medvídka.
Nebyl to pavouk, ale obrovský černý pes. Neuvažoval o tom, odkud se tady vzal, proč by ho to taky mělo trápit? Dřepl si vedle něj. Zabořil prsty do jeho huňatého kožichu. Zdálo se mu jako by se mu ta hora masa snažila říct, že není sám.
Doteď si neuvědomil, jak moc ji unavený. Už musí být asi hodně pozdě. Vešel dovnitř domu a zalezl si do své postele, pes skočil za ním. Ron se k němu vděčně přitulil a měl pocit, že někomu na něm přece jen záleží. Mazlil se s ním dokud ho nepřemohl spánek. I když spal pořád měl pocit, že není sám. Cítil teplo vycházející z jeho nového kamaráda.
Víčky mu prosvítalo světlo, ale Ron ještě nechtěl otevřít oči, protože se snažil připomenout si sen, který se mu té noci zdál. Byly Vánoce a on byl doma v Doupěti spolu s rodinou. Rodiče, dvojčata, Ginny, Percy, Bill a Charlie. Dokonce i Harry s Hermionou.
Otevřel oči a uviděl... chlupy? To jsou přece vlasy! Dlouhé a rozcuchané, také si uvědomil, že to k čemu se stále tulil není kožich, ale pokožka, lidská pokožka!
Vyhrabal se zpod peřiny a posadil se na postel.
,,Siriusi?!" zaraženě vyjekl. Kdoví, zda i nadále bude sám...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 momoe | 30. dubna 2010 v 16:22 | Reagovat

Bolo to trochu chaotické. Najprv som si myslela, že bol vonku, potom, že vyskočil von z okna a potom som to už akosi pochopila. x)

2 Anne | Web | 1. května 2010 v 17:40 | Reagovat

Zřejmě by tam nezaškodila trocha popisu... Ron nejdřív seděl v místnosti na parapetu a Sirius se tam potom objevil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama