. He was beautiful; naked and warm, his knees hugging Ianto's hips, one hand resting on Ianto's stomach, the other
. raised to his mouth, rubbing absently. (A Matter of Time by Demotu)

Nadhled

11. března 2009 v 20:21 | Anne |  Drabbles
Romantické, ale svým způsobem jinak napsané, psalo se mi to moc dobře, tak snad se vám to tak bude i číst...

žánr: het
Postavy: Ron, McGonagalová, Brumbál a pozorovatel (komentátor)
Rainting: 12+


Vidíte ho? Typická zamilovanost. Sedí u stolu, hlavu podepřenou a zasněně hledí na svou lásku. Podíváme se, kdo jí je... Ale to snad ne! Paní profesorka. Tohle nemůže vyjít nebo snad ano? Podle mě máš hochu smůlu. No nechám se překvapit...


Profesorka právě dotančila, teď máš šanci, tak se ukaž! Už vstává od stolu, to vypadá slibně. A teď jde pomalu k ní. Nervózním krokem došel k ní. Sice ho nemohu slyšet, ale myslím, že jí zve k tanci, přikývla, ty máš ale štěstí!


Tančí nebo spíš profesorka vede toho nezkušeného chlapce... nevím jestli byl tohle dobrý tah. Mluví spolu, vidím, jak se jim pohybují rty. Už není nervózní, aspoň něco. Směje se, to je dobré znamení, vyhráno však ještě nemáš.


Skladba skončila a začíná hrát další, ten kluk zůstává partnerem profesorky. Pomalu se posunují směrem k východu... Už jsou u dveří a teď jimi zmizeli do temné haly, kde jdou a co se bude dít to nám zůstane skryto.


V místnosti si nikdo až na starého muže sedícího za stolem na vyvýšeném pódiu na honosnější židli ,než ty co jsou okolo, nevšiml zmizení těch dvou. Musí to být ředitel zdejší školy. Ano, ano... Dobrý ředitel by měl vědět co se na jeho škole děje, před ním zůstane jen málo utajeno, ale tak už to bývá... Ti dva můžou být rádi, když spolu budou moci zůstat aspoň chvíli, osud je pak rozdělí a oni udělají místo dalším podobným osudům, o těch ale někdy příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama